Chcete objaviť let za najlepšiu cenu?

Maldivy Jumeirah Vittaveli

Ubytovanie Maldivy Jumeirah Vittaveli


Maldivy sú známe svojimi nádhernými plážami, tyrkysovými vodami a luxusným ubytovaním. Jedným z najprestížnejších a najobľúbenejších rezortov na Maldivách je Jumeirah Vittaveli.

Jumeirah Vittaveli sa nachádza na ostrove Bolifushi, v blízkosti hlavného mesta Maldivy, Male. Tento rajský ostrov ponúka exkluzívne možnosti pre relaxáciu a oddych a je ideálnym miestom pre milovníkov luxusu a súkromia.

Rezort Jumeirah Vittaveli má mnoho typov ubytovania, ktoré uspokoja všetky potreby návštevníkov. Ponúkajú sa vilky na pláži, nad vodou a aj apartmány s bazénom. Všetky tieto typy ubytovania sú priestranné, elegantné a moderné. Môžete si vybrať, či si želáte mať priamy prístup na pláž, alebo radšej prespávate nad tyrkysovou vodou.

Vily na pláži sú obklopené bujnou tropickou vegetáciou, ktorá ponúka maximálnu súkromie. Sú vybavené všetkým, čo si dokážete predstaviť, vrátane súkromného bazéna a slnečnej terasy. Mali by ste si všimnúť, že všetky vily majú štýlový a luxusný dizajn s využitím prírodných materiálov a moderného nábytku.

No to najúžasnejšie ubytovanie v Jumeirah Vittaveli je bezpochyby vo vilách nad vodou. Tešte sa na nádherný výhľad na oceán priamo z vášho otvoreného balkóna. Máte prístup do vody kedykoľvek budete mať chuť na osvieženie, pretože vily majú schody, ktoré vedú priamo do mora. Toto ubytovanie je rozmýšľané do detailov, aby vaša dovolenka na Maldivách bola ničím neprekonateľná.

Rezort Jumeirah Vittaveli ponúka aj exkluzívne služby a zariadenia pre svojich hostí. K dispozícii je špičkové wellness centrum, kde si budete môcť dopriať relaxačné procedúry ako masáže, kúpele a iné liečivé terapie. Na rezorte je tiež niekoľko reštaurácií a barov, kde si budete môcť vychutnať medzinárodnú kuchyňu s exotickými prísadami.

Navyše, Jumeirah Vittaveli ponúka tiež rôzne aktivity a zážitky, ktoré vám umocnia vašu dovolenku. Môžete si prenajať vodné športy, ako potápanie, šnorchlovanie alebo surfovanie, a sledovať zázraky podvodného sveta. Rezort tiež organizuje romantické večere pri sviečkach na pláži alebo na privátnych bazénoch.

Napriek tomu, že Maldivy sú už tak atraktívnymi miestami na dovolenku, pobyt v Jumeirah Vittaveli vám umožní zažiť Maldivy na úplne inej úrovni. Svojou dokonalou kombináciou luxusu, krásy a pohodlia je tento rezort jedným z najlepších miest na vyžitie sa na Maldivách.


Dovolenka Maldivy Jumeirah Vittaveli


Dovolenka na Maldivách sa javí ako snáď najluxusnejšia forma oddychu, aká je možná. A ak sa rozhodnete zostať v rezorte Jumeirah Vittaveli, môžete sa pripraviť na neskutočne krásne zážitky a nezabudnuteľné zážitky.

Rezort Jumeirah Vittaveli sa nachádza na ostrove Vittaveli, len 20 minút od letiska v Malé. So svojou krásnou bielou plážou a tyrkysovými vodami sa vám výhľad z každého záberu bude zdávať ako priam z katalógu.

Najlepšie na dovolenke na Maldivách je, že tu môžete robiť prakticky nič. Len sa voziť na mieste a užívať si krásu okolitého sveta, alebo objavovať ho pri potápaní alebo výletoch po okolí. Rezort Jumeirah Vittaveli vám ponúka oboje.

Po celom ostrove sa nachádza 89 vil, z ktorých každá má svoj vlastný bazén a priamym prístupom na pláž. Navyše, niektoré z nich dokonca ponúkajú súkromné lehátka a personalizovaný servis. Ak ste skutoční milovníci prírody, ponúkajú sa aj vil na stromoch, kde si môžete užívať pohľad na more spoza korún palmy. Hostia môžu tiež zvoliť upgradovať svoj pobyt na rezidenčnú vilu s dvomi alebo tromi spálňami, čo ju robí vhodnou pre rodinné dovolenky.

Mimoriadnym zážitkom je aj ich nadštandardná posluga v rámci celého pobytu. Priamo vo vašej vile si môžete privoliť vašu súkromnú starostkyňu alebo majordóma, ktorí sa postarajú o každý detail po celú dobu vášho pobytu. Na večere vás zostrojia správne scene a hostia trocha prekvapenia. Až tak málo musíte robiť, aby ste si na Maldivách konečne užili relax.

Okrem toho, rezort ponúka nespočetné množstvo zábavy. Napríklad pre tých, ktorí si radi potápajú a sledujú krásy podvodného sveta, ponúka Jumeirah Vittaveli svoje vlastné potápačské centrum, kde si môžu prenajať potápačské vybavenie a vydať sa objavovať koralové ulice. Pre tých, ktorí sa radi pohybujú na suchu, je tu fitness centrum, tenisové kurty a dokonca aj golfový tréningový ihrisko. Môžete sa tiež vydať na luxusnú plavbu na súkromnej jachte alebo chcete-li iba relaxovať pri pohári vínka.

A nakoniec, potom, čo človek užíva tieto krásy a oddych na Maldivách, sa návrat domov môže zdať trochu menej úžasný. Pretože raz na Maldivách, sa sem určite človek bude musieť vrátiť ešte niekoľkokrát.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Jumeirah Vittaveli


1. Aká je poloha Jumeirah Vittaveli na Maldivoch?
Jumeirah Vittaveli sa nachádza na ostrove Bolifushi na Južných Maledivách.

2. Ako sa tam môžem dostať?
Najčastejším spôsobom je cesta lietadlom do Male, hlavného mesta Maldiv, a potom rýchla plavba lodou alebo súkromným člnom na ostrov Bolifushi.

3. Koľko trvá cesta z letiska do Jumeirah Vittaveli?
Trvá to približne 20 až 30 minút rýchlym člnom alebo lodiou.

4. Aké typy ubytovania ponúka Jumeirah Vittaveli?
Hotel ponúka plážové vily, vily nad vodou a apartmány s 2 alebo 3 spálňami.

5. Aké zariadenia a služby sú k dispozícii v hoteli?
V hoteli nájdete viacero reštaurácií a barov, relaxačné centrum s masážami a wellness procedúrami, plážový klub s bazénom, fitness centrum, športové aktivity ako potápanie a jachting, detský klub a obchody.

6. Môžem si zarezervovať výlety a aktivity priamo v hoteli?
Áno, hotel ponúka širokú paletu výletov a aktivít, vrátane potápania, rybárčenia, súkromných plavieb a objavovania okolitých ostrovov.

7. Existujú nejaké obmedzenia týkajúce sa oblečenia?
V hoteli je vhodné nosiť ležérny alebo plážový oblek, v reštauráciách sa však odporúča formálnejší oblek.

8. Aké je počasie na Maldivách?
Maldivy majú tropické podnebie, s teplotami od 25 ° C do 35 ° C počas celého roka. Väčšina dažďových zrážok sa vyskytuje v monzúnovej sezóne medzi májom a novembrom.

9. Aké jazyky sa tam hovoria?
Úradným jazykom na Maldivách je dhivehi, ale vo väčšine hotelov sa hovorí aj anglicky.

10. Ako môžem rezervovať pobyt v Jumeirah Vittaveli?
Pobyt si môžete rezervovať buď priamo cez webovú stránku hotela, alebo prostredníctvom cestovnej agentúry specializujúcej sa na Maldivy.


Počasie Maldivy Jumeirah Vittaveli


MalvikJumeirahVittaveli je jedným z najkrajších miest na svete, ktoré sa nachádza na ostrove Malvik. Toto miesto je známe svojou nádhernou prírodou a luxusnými plážami. Okrem toho, počasie tu je takmer dokonalé počas celého roka.

Malvik je známy ako raj pre dovolenkárov a turistov. Tento raj sa kľudne dá nazývať aj "ostrov slnka", pretože teploty sú tu vždy vysoké a slnečné dni sú bežné. V období leta, od mája do septembra, teploty dosahujú približne 30-35 stupňov Celzia. Voda v Indickom oceáne má prijemnú teplotu okolo 25 stupňov Celzia, čo je ideálne na plávanie a šnorchlovanie.

Počas zimných mesiacov, od decembra do marca, teploty sú tu trochu nižšie, pohybujú sa okolo 25-30 stupňov Celzia. Toto obdobie je považované za suché obdobie a návštevníci môžu očakávať minimálne zrážky a veľa slnečných dní. Je to ideálny čas na objavovanie miestnych pláží, kúpanie sa a opaľovanie, alebo si zájsť na romantickú prechádzku pri obzore.

Aj keď Malvik má skoro celoročne príjemné počasie, treba si uvedomiť, že tu je tropický monzúnový podneb. To znamená, že môže dôjsť k občasným dažďom a búrkam. Najväčšie množstvo zrážok býva v monzúnovom období, ktoré trvá od mája do októbra. Zväčša ide o krátke prehánky, ktoré sa skoro rovnako rýchlo taktiež končia.

Ak sa chystáte navštíviť JumeirahVittaveli, odporúča sa sledovať predpovede počasia a dôkladne plánovať svoju cestu. V prípade, že dôjde k dažďu, môžete si užiť jedno z mnohých wellness centier alebo si posedieť v reštaurácii s panoramatickým výhľadom.

Obecne je však počasie v Malviku a na JumeirahVittaveli skvelé počas celého roka. Slnečné dni a vysoké teploty spravia z vašej dovolenky nezabudnuteľné zážitky. Nech už prídete kedykoľvek, budete mať príležitosť užiť si toto tropické rajske miesto a zažiť jeho jedinečnú atmosféru.


Letenka Maldivy Jumeirah Vittaveli


Letošný rok je plný túžby cestovať a objavovať nové miesta. Medzi najžiadanejšie destinácie patria aj Maldivy. Táto súostrovie koralových ostrovov ponúka jedinečné pláže, azúrové more a luxusné rezorty. Jedným z najprestížnejších a najluxusnejších rezortov na Maldivách je Jumeirah Vittaveli.

Jumeirah Vittaveli sa nachádza len 20 minútovou jachtou od hlavného mesta Malé a je skutočným rajom pre tých, ktorí hľadajú pohodlie, relaxáciu a prvotriednu službu. Rezort sa tiahne na súostroví Medhufaru, kde sa nachádza viac ako 89 krásnych viliek a štvorizbová vila s dvoma bazénmi.

Jednou z najatraktívnejších ponúk rezortu je ich nadštandardný ubytovací priestor. Vilky sú elegantné, priestranné a moderné, sú zariadené najnovšími trendy a sú vybavené súkromným bazénom, terasou a výhľadom na more. S cieľom spojiť sa s prírodou sú vilky vybavené i s vonkajším Tiki Barom a posedením, kde si môžete vychutnať nápoj alebo raňajky za krásneho slnečného rána.

Okrem elegantného interiéru a krásnych exteriérových priestorov, Jumeirah Vittaveli ponúka širokú škálu aktivít a služieb, ktoré vás zabavia a zahrejú váš srdce. Rezort disponuje viacerými jedinečnými reštauráciami, kde si môžete vychutnať miestne jedlá, ale aj medzinárodnú kuchyňu. Každá reštaurácia má svoje špecifiká a ponúka jedinečný zážitok.

Jedným z najvyhľadávanejších miest na rezorte je ich nadštandardný spa a wellness centrum. Tu si môžete dopriať relaxačnú masáž, ktorú ponúkajú v miestnych tradičných aj moderných formách. Relaxácia a oddych sú veľmi dôležité, a preto rezort Jumeirah Vittaveli pripravil pre svojich hostí najlepšie wellness služby.

Pre tých, ktorí majú vo vode radi aktívny relax, Jumeirah Vittaveli ponúka širokú škálu vodných športov. Môžete si vyskúšať potápanie, šnorchlovanie, súkromné plachtenie alebo prechádzku na jachte. Tí, ktorí majú rady adrenalínové zážitky, si môžu zapožičať vodné skútre alebo vyskúšať lietanie na padáku.

Všetko, čo si môžete predstaviť, rezort Jumeirah Vittaveli vám môže ponúknuť. Je to miesto, kde sa môžete cítiť ako v rajskom ostrove a dopriať si luxusné a nezabudnuteľné zážitky. Je to ideálne miesto pre rodinnú dovolenku, romantickú dovolenku alebo len pre relaxačný víkendový pobyt. Určite stojí za to urobiť si túto dovolenku vysnívanou realitou a vydať sa na cestu do Jumeirah Vittaveli na Maldivy.


Garancia najlepšej ceny

Najširšia internetová ponuka letov

Hromada spokojných klientov

Lacné letenky za výhodné ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Objaviť letenky