Chcete objaviť let za najlepšiu cenu?

Jamajka Rick's Cafe

Najčastejšie otázky a odpovede Jamajka Rick's Cafe


1. Aké sú otváracie hodiny Rick's Cafe?
- Rick's Cafe je otvorené denne od 11:00 ráno až do polnoci.

2. Je nutné rezervovať miesto v Rick's Cafe?
- Rezervácia nie je povinná, ale odporúčame ju v prípade, že chcete mať istotu, že dostanete miesto, najmä v období vysokej turistickej sezóny.

3. Koľo stojí vstup do Rick's Cafe?
- Vstup do Rick's Cafe je bezplatný, hostia platia len za jedlo a nápoje, ktoré si objednajú.

4. Aké aktivity je možné v Rick's Cafe podnikať?
- Rick's Cafe ponúka možnosť skákať do vody z vysokých útesov, pozorovať západ slnka, tancovať pri živej hudbe a vychutnať si dobré jedlo a kokteily.

5. Má Rick's Cafe vegetariánske alebo vegánske možnosti jedál?
- Áno, Rick's Cafe má vegetariánske a vegánske možnosti jedál na svojom menu.

6. Je možné platiť kartou v Rick's Cafe?
- Áno, Rick's Cafe akceptuje platbu kreditnými kartami.

7. Aká je doporučená obliečka na návštevu Rick's Cafe?
- Doporučujeme pohodlné a ležérne oblečenie, najmä plavky, ak si plánujete skákať do vody.

8. Má Rick's Cafe parkovisko pre návštevníkov?
- Áno, Rick's Cafe má parkovisko pre návštevníkov, ale môže byť obmedzené v čase veľkej návštevnosti. Odporúčame prísť skôr, ak chcete zabezpečiť parkovacie miesto.

9. Je možné v Rick's Cafe objednať si jedlo so sebou?
- Áno, Rick's Cafe ponúka možnosť objednať si jedlo so sebou.

10. Má Rick's Cafe detské menu?
- Áno, Rick's Cafe má detské menu pre deti.


Letenka Jamajka Rick's Cafe


Rick's Cafe je ikonický bar na Jamajke, ktorý ponúka nádherný výhľad na západy slnka a pozorovanie cliff divingu. Pre mnohých je to miesto, ktoré by si nemali nechať ujsť, keď navštívia Jamajku.

Ak sa chystáte na Jamajku a chcete navštíviť Rick's Cafe, prvé, čo potrebujete urobiť, je zohnať si letenku. Jamajka je populárna turistická destinácia a letenky sa môžu viacmenej líšiť v závislosti na ročnom období a aktuálnych ponukách. Väčšina letov na Jamajku prichádza do hlavného mesta Kingston alebo Montego Bay. Ak chcete navštíviť Rick's Cafe, bude pre vás najlepšie vylodiť sa v Montego Bay, ktoré je vzdialené asi 80 km od Negrilu, kde sa bar nachádza.

Po príchode do Montego Bay vás čaká asi hodinová cesta na Negril. Cestou si užijete panoramatické výhľady na pobrežie a zaujímavosti, ktoré ponúka Jamajka. Keď dorazíte do Negrilu, nájdete Rick's Cafe na útesoch pri mori. Od letiska v Montego Bay to trvá približne 1,5 až 2 hodiny, aby ste sa tam dostali, takže sa uistite, že máte dostatočný čas na svoj návštevu.

Samotný Rick's Cafe je úžasný bar so živou hudbou, fantastickými koktejlmi a najdôležitejšie sú jeho terasy na útesoch s ohromujúcim výhľadom na more. Najlepší čas na návštevu je v podvečer, keď sa môžete pozrieť na západ slnka a ťažiť z atmosféry. Ak chcete vzrušenie, na Rick's Cafe sa každý deň koná cliff diving (skoky z vysokých útesov do vody), a môžete sa zapojiť do tohto adrenalínového športu, ak máte odvahu.

Nezabudnite si užiť Rick's Cafe mojito alebo nejaký iný kokteil, medzi ktoré patrí aj klasik ako pina colada. Atmosféra je tu skvelá a keď sa zotmení, môžete sa dokonca zahriať na tanečnom parkete.

Rick's Cafe je skutočne unikátnym miestom, kde môžete stráviť príjemný večer v príjemnej atmosfére. Keď už budete mať svoju letenku, nezabudnite pridať Rick's Cafe na svoj zoznam miest, ktoré musíte navštíviť na Jamajke. Budete o tom rozhodne ľutovať!


Počasie Jamajka Rick's Cafe


Jamajka je karibský ostrov známy svojou krásnou prírodou, nádhernými plážami a pôvabným počasím. Jedným z najkultovejších miest na tejto krajine je Rick's Cafe, ktorého návšteva je must-see pre každého turistu.

Rick's Cafe sa nachádza na západnom pobreží Jamajky v Negrile a je to ikonické miesto, ktoré je známe vďaka svojej úžasnej atmosfére, horskej skákejúcej možnosti do mora a samozrejme, nádherným výhľadom na západ slnka.

Okrem týchto atrakcií, Rick's Cafe tiež ponúka jedinečný pohľad na prehliadku z klipových skál, kde sa môžete motať a získať príležitosť vidieť delfíny a inú morskú faunu, ktorá pláva okolo. Je to tiež ideálne miesto na ochutnávanie autentických jamajských kuchárskych špecialít a pitnej vody. Ich ponuka miestnych karií a korenin je prekvapujúca a lahodná.

Čo sa týka počasia na Jamajke, Rick's Cafe sa môže pochváliť skvelým a predvídateľným počasím po celý rok. Pešie turistické túry do Rick's Cafe sú najlepšie v januári až apríli, keď teploty sú príjemné, nie príliš horúce a nie príliš chladné. Priemerné teploty sa v týchto mesiacoch pohybujú od 25 do 30 stupňov Celzia.

Všetko, čo potrebujete, je ľahké oblečenie, plavky a slnečné okuliare. Počas týchto mesiacov sa Jamajka nachádza v období sucha, takže môžete očakávať minimálne množstvo dažďa a veľa slnečných lúčov.

Avšak, ak plánujete návštevu Rick's Cafe počas letného obdobia, ktoré sa pohybuje od mája do októbra, pripravte sa na vyššie teploty a občasné búrky. Priemerné teploty v letných mesiacoch dosahujú 30 až 35 stupňov Celzia s vyššou vlhkosťou vzduchu. Pri búrkach môže byť daždivo a veterno, ale to neznamená, že nemôžete mať skvelý čas v Rick's Cafe. V skutočnosti, veľa ľudí hovorí, že počasie počas búrok dáva miestu ešte viac kúzla.

Rick's Cafe je miestom, kde si môžete vychutnať slnečné lúče, ochutnávať skvelé jedlá a nápoje a nechať sa nadchnúť východom alebo západom slnka. Je to zážitok, ktorý musíte zažiť pri návšteve Jamajky.


Ubytovanie Jamajka Rick's Cafe


Rick's Cafe je jedným z najikonickejších miest na Jamajke, ktoré ponúka neuveriteľný výhľad na západ slnka nad Karibským morom. Toto miesto je obľúbeným cieľom mnohých návštevníkov z celého sveta a je známe svojím skvelým ubytovaním.

Ak hľadáte ubytovanie na Jamajke, mali by ste zvážiť pobyt v blízkosti Rick's Cafe. Toto miesto ponúka množstvo hotelov, resortov a apartmánov pre rôzne rozpočty. Nech už hľadáte luxusné all-inclusive zážitky alebo skromné ubytovanie, určite nájdete to správne pre svoje potreby.

Medzi najpopulárnejšie hotely v blízkosti Rick's Cafe patrí napríklad Rockhouse Hotel, ktorý ponúka luxusné bungalovy a villas pre náročnejších hostí. Tí, ktorí hľadajú niečo skromnejšie, by mohli zvážiť ubytovanie v Tensing Pen Hotel alebo The Caves Resort, ktoré disponujú jednoduchými izbami a kabínami.

Okrem toho je tu aj veľa súkromných apartmánov a jednotiek na prenájom vo vzdialenosti pešej dostupnosti od Rick's Café. Tieto možnosti ubytovania sú obvykle cenovo dostupnejšie a môžu poskytnúť viac flexibility pre vašu dovolenku.

Je dôležité mať na pamäti, že Jamajka ponúka skvelú fúziu kultúry, histórie a prírody. Preto mnoho návštevníkov navrhuje, aby ste si preskúmali svoje možnosti a strávili čas aj mimo Rick's Café. Okolie Negrilu, kde sa nachádza Rick's Cafe, ponúka mnoho iných skvelých miest, ktoré by ste mali vidieť. Väčšina z nich poskytuje podobné výhľady na Karibské more a nádherné slnko.

Celkovo, Jamajka je skvelým miestom pre dovolenku, plnú zábavy a relaxu. A ubytovanie v blízkosti Rick's Cafe vám prináša to úplne najlepšie z tohto ostrova. Bez ohľadu na to, kde sa rozhodnete zostať, budete mať príležitosť zažiť to najlepšie z Jamajky, vrátane nezabudnuteľných západov slnka a jedinečnej jamajskej kultúry.


Dovolenka Jamajka Rick's Cafe


Ak hľadáte miesto, kde by ste sa mohli úplne odreagovať a zabudnúť na všetky stresujúce faktory vášho každodenného života, tak by ste mali zvážiť dovolenku v Jamajke. Táto Karibská krajina ponúka nádherné pláže, exotické krajiny a mnoho krásnych miest, ktoré sú k dispozícii pre návštevníkov po celý rok. Medzi tieto miesta patrí aj Rick's Cafe.

Rick's Cafe je jedno z najkrajších miest na Jamajke a je známe pre svoju úchvatnú scenériu, dobré jedlo a kokteil a tiež pre obrovské výzvy, ktoré ponúka, pre tých, ktorí neboja extract. Nachádza sa v meste Negril, na západnom konci ostrova a je to miesto, ktoré by ste určite nemali vynechať počas vašej dovolenky.

Od roku 1974, kedy bol otvorený, Rick's Cafe sa stal turistickým miestom s mnohými návštevníkmi, ktorí sa radi pochvália svojimi zážitkami a fotografiami na sociálnych sieťach. Nakoľko sa nachádza priamo na útese s dokonalým výhľadom na Jamajské more, Rick's Cafe je obľúbeným miestom na sledovanie západov slnka. Takže ak radi sledujete krásne západy slnka, Rick's Cafe vám ponúka túto aktivitu nad všetky cvičenia.

Pri príchode na Rick's Cafe, budete okúzlení jeho nádhernou scenériou. Okolo vášho stolu zreteľne vidíte Jamajské more a v dali sa nachádzajú krasové skaly, kde sa môžete vyskúšať vo svojich vodných aktivitách. Okrem toho má Rick's Cafe tiež dve bazény, ktoré sú k dispozícii pre všetkých svojich návštevníkov a to za poplatok 10 dolárov. Ale veru stojí za to tento poplatok zaplatiť. Pretože môžete stráviť restful deň v bazéne s úchvatným výhľadom na more.

Pri návšteve Rick's Cafe nezabudnite ochutnať miestne lahôdky. Menu ponúka veľký výber mäsa, chutné morské plody a tradičnú karibskú kuchyňu. Taktiež by ste mali ochutnať miestne koktaily, ktoré sú vyrobené z čerstvých ovocia a medovinou. Nemusíte sa obávať ceny, Rick's Cafe ponúka cenovo dostupné jedlá a the ceny pitia nie sú nijako prehnané.

A celé toto obrovské podnikanie, ktoré pôsobí na útese, funguje naozaj dobre aj pre adrenalínové vyhľadávače. Rick's Cafe je najlepšie miesto pre skákanie z útesu, Najvyššia výzva, ktorú môžete absolvovať, je "Kopanina z výšky 35 stôp", z ktorej sa odvážite skočiť do mora. Ak nie ste fanúšikom nástrah a rizika, môžete sa pozerať ako skáču odvážni jedinci, ktorí sú ochotní riskovať svoje zdravie, vymeniť ho za adrenalínový zážitok.

Nielenže si užijete oveľa pokojnejšie chvíle, ale aj náročnejšie zážitky, Rick's Cafe ponúka rôzne druhy aktivít, ktoré vám urobia dovolenku nezabudnuteľnou. Či už ide o relaxáciu pri bazéne alebo v štrkovom oceáne pod pohľadom vysokých útesov, Rick's Cafe je miesto, ktoré si môžete užiť v plnej miere.

Vyzbrojte sa fotoaparátom a pripravte sa na to, aby ste mohli zachytiť všetky krásne okamihy na pamiatku. Pripravte sa na dobré jedlo a nápoje a predsavte si zvládnutie adrenalínových výziev, ak sa stanete jeden z tých odvážnych jedincov. Rick's Cafe je miesto, ktoré získalo srdcia návštevníkov po celých rokoch a ak aj vy máte záujem o skvelé miesto na strávenie dovolenky, Rick's Cafe by nemalo byť žiadnym prípadom vynechané z vášho zoznamu.


Garancia najlepšej ceny

Najširšia internetová ponuka letov

Hromada spokojných klientov

Lacné letenky za výhodné ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Objaviť letenky