Chcete objaviť let za najlepšiu cenu?

Dominikánska republika Cayo Levantado

Ubytovanie Dominikánska republika Cayo Levantado


Cayo Levantado je malý rajský ostrov nachádzajúci sa v Dominikánskej republike. Nachádza sa na severovýchode krajiny v oblasti Samaná. Tento malebný ostrov je známy svojou krásnou prírodou, bielymi piesočnatými plážami a tyrkysovými vodami.

Ak hľadáte pokoj a relaxáciu, Cayo Levantado je ideálnym miestom na ubytovanie. Na ostrove sa nachádzajú len dva hotely - luxusný Breathless Resort a Grand Bahia Principe Cayo Levantado. Oba hotely ponúkajú špičkové ubytovanie a širokú škálu aktivít a služieb.

Breathless Resort je určený pre dospelých a je ideálnym miestom pre páry alebo skupiny priateľov, ktorí hľadajú dávku luxusu a zábavy. Hotel sa nachádza priamo na pláži a ponúka nádherný výhľad na oceán. Hostia môžu relaxovať pri bazéne, vychutnávať si exkluzívne plážové ložiská, využívať širokú škálu vodných športov alebo si rezervovať masáž v ich luxusnom spa. Okrem toho má hotel viacero reštaurácií a barov, kde hostia môžu vychutnať svieže morské plody, tradičnú dominikánsku kuchyňu a exotické koktaily.

Grand Bahia Principe Cayo Levantado je rodinným priateľským hotely vhodným pre všetky vekové kategórie. Hotel sa nachádza v malebnom prostredí uprostred zelených záhrad a ponúka úchvatný výhľad na okolitú prírodu. Hostia môžu vychutnávať bazény, pláže a rôzne športové aktivity, vrátane tenisu, golfu a potápania. Okrem toho majú hostia prístup k niekoľkým reštauráciám a barom s rôznymi typmi kuchyne a kvalitným all-inclusive poskytovaným hotelom.

Okrem relaxácie na pláži a vychutnávania si kúpeľov slnka ponúka ostrov Cayo Levantado aj niekoľko možností na objavovanie. Môžete absolvovať výlet do blízkeho národného parku Los Haitises, kde si môžete vychutnať prehliadky jaskýň, vzácneho vtáctva a jedinečných pralesov. Sú tu aj rôzne vodopády a jazera, ktoré stoja za návštevu. Ak ste dobrodružný typ, môžete si prenajať miestne loďky na rybárčenie alebo vodné športy ako napríklad surfovanie alebo kajakovanie.

Cayo Levantado je skutočným rajom na zemi a výborným miestom na ubytovanie v Dominikánskej republike. Bez ohľadu na to, či ste na romantickú dovolenku, rodinnú dovolenku alebo dobrodružnú dovolenku, tento ostrov ponúka všetko, čo si môžete priať. Nechajte sa pohltiť relaxujúcou atmosférou, prírodnou krásou a vynikajúcimi službami hotela.


Dovolenka Dominikánska republika Cayo Levantado


Dovolenka na Cayo Levantado v Dominikánskej republike je pre tých, ktorí hľadajú nádherné pláže, jemný piesok a krištáľovo čistú vodu. Cayo Levantado je malý tichý ostrov so skutočne úchvatnou plážou, ktorá ponúka návštevníkom dokonalé miesto na oddych a oddych od každodenného života.

Krajina v Cayo Levantado dominuje príroda v celom svojom rozkvete. So zelenou farbou palmy v slnečnom pocite a tyrkysovej farby vody, tento rajský ostrov ponúka úplne špeciálnu a exotickú atmosféru. Ostrov je oblúk zo zlatého piesku a zákonite jeho najväčšou výhodou je, že sa nachádza na juhu Dominikánskej republiky, kde slnko svieti celoročne.

Na ostrove sa môžete vypraviť na celodenný výlet a môžete si užiť krásne miesta ako sú ostrovy Las Terrenas, Samana a Las Galeras a ich pláže. Pre tých, ktorí hľadajú trochu adrenalínu, sa ponúka možnosť surfovať na vlnách, kajakovať, plávať s delfínmi alebo len jednoducho si vychutnať potápanie s rôznorodými druhmi rýb.

Na ostrove nájdete aj skvelé ubytovanie, ktoré kombinuje luxus a pohodlie s nádherným výhľadom na more. Miestne hotely a rezorty už budú mať našvíkané plány na prežívanie s vami dokonalých večerov v restauráciách a baroch obklopených kryštálovými lampami a množstvom sviečok. Ponořte sa do miestnej kultúry a vychutnajte si tradičné dominikánske jedlá a koktaily pod hviezdami.

Okrem toho, na ostrove sa môžete účastniť hviezdnym pozorovaniam, kde sa vám ukážu tie najjasnejšie nebeské svetlá, počúvať tradičnú hudbu, ktorá ponúka úplne inú atmosféru a ponorte sa do prírodného kúpaliska - vodopád El Limón.

Tento ostrov je jedným z najväčších tajomstiev Karibiku. Je to dokonalé miesto pre romantiku, pre tých, ktorí hľadajú únik od každodenného života, pre rodiny a pre skupiny priateľov, ktorí hľadajú nové zážitky. Tak neváhajte, navštívte Cayo Levantado na vašej ďalšej dovolenke a prežite dokonalé chvíle!


Počasie Dominikánska republika Cayo Levantado


Dominikánska republika je tropickou krajinou známou svojimi krásnymi plážami, jasnou modrou vodou a teplým počasím po celý rok. Jedno z najlepších miest, kde si vychutnať toto nádherné počasie, je ostrov Cayo Levantado, ležiaci na severovýchode Dominikánskej republiky.

Cayo Levantado je malý ostrov o rozlohe 1,5 km² v oblasti Samaná, v Atlantickom oceáne. Je to pravostranné letovisko, ktoré je domovom niekoľkých luxusných hotelov a je obľúbeným miestom pre turistov, ktorí hľadajú oddych a relaxáciu na krásnej pláži.

Počasie na Cayo Levantado je veľmi príjemné počas celého roka. Letá sú teplé a vlhké s vysokými teplotami okolo 30 ° C a nízkymi teplotami okolo 22 ° C. Tropické dažde sa vyskytujú počas leta, ale neobmedzujú sa dlho a veľmi rýchlo sa vyparia.

Zima na ostrove je mierna s pomerne malým poklesom teploty, pričom denné teploty siahajú približne 25 ° C a nočné teploty sú okolo 18 ° C. Pokiaľ sa rozhodnete navštíviť Cayo Levantado v zime, môžete sa tešiť na slnečné dni a jemné vánky, ktoré vytvárajú perfektné podmienky na opaľovanie a plážové aktivity.

Vďaka svojej polohe v Karibiku je Cayo Levantado zväčša uchránený pred priamymi zásahmi hurikánov, aj keď môžu cítiť niektoré vedľajšie účinky. Ak sa zaujímate o športy na víne, odporúča sa sledovať predpovede počasia a buďte pripravení na prípadnú zmenu plánov alebo opatrenia na ochranu.

Vzhľadom na teplé a vlhké počasie je Cayo Levantado ideálny cieľ pre plážových milovníkov a vodné športy. Na malebných plážach si môžete užívať slnko a relaxovať, alebo si vyskúšať rôzne aktivity, ako napríklad potápanie, šnorchlovanie, jachting a rybolov.

Okrem plážových aktivít môžete tiež navštíviť blízke prírodné rezervácie, ako napríklad národný park Los Haitises. Je to oblasť s množstvom malých ostrovov, jaskýň a unikátnych ekosystémov, ktorých krása je skutočne ohromujúca.

V záverečnej poznámke je Cayo Levantado ideálne miesto na návštevu, ak hľadáte pekné počasie a nádherné pláže. Bez ohľadu na ročné obdobie môžete očakávať príjemné teploty a slnečné nebo, čo vám umožní spojiť sa s prírodou a relaxovať vo svojom vlastnom raji.


Letenka Dominikánska republika Cayo Levantado


Cayo Levantado, tiež známy ako "Bacardi Island", je malý ostrov ležiaci v Severnom Atlantiku na severe Dominikánskej republiky. Je to skutočný tropický raj, ktorý láka dovolenkárov z celého sveta svojou krásou a pohostinnosťou.

Cayo Levantado je známy predovšetkým svojou nádhernou bielou plážou, jemným pieskom a tyrkysovým morom, ktoré je ideálne na relaxáciu a kúpanie. Je to miesto, kde si môžete dopriať oddych a užiť si pokojnú atmosféru v prírode. Nedotknutá príroda a nádherná scenéria vytvárajú dokonalý scenár pre romantickú dovolenku alebo svadbu.

Pre tých, ktorí túžia po aktívnejšom oddychu, existujú mnohé možnosti. Môžete si požičať kajak alebo paddleboard a preskúmať okolitý povrch vody. Morskí športovci tu nájdu vynikajúce podmienky na potápanie či šnorchlovanie, kde sa môžu pohrať so škvarmi rybiek a obdivovať koralové útesy.

Ostrov je domovom aj exotických rastlín, ako sú palmové stromy a tropické kvety. Môžete prejsť cestou po ostrove a obdivovať miestne flóru a faunu, ktoré robia z Cayo Levantado miesto, ktoré stojí za to objaviť.

Ak ste dobrodružný duch, môžete sa vybrať na výlet do okolitého prostredia Dominikánskej republiky. Toto miesto je známe jeho bohatou kultúrou a históriou. Môžete navštíviť historické pamiatky, ako sú koloniálne budovy a chrámy, alebo sa vybrať na výlet do miestnych dediniek, kde môžete spoznať miestnych ľudí a ich tradície.

Jedným z najväčších lákadiel Dominikánskej republiky je tiež jej kuchyňa. Môžete si vychutnať miestne dobroty, ako sú plody mora, čerstvé ovocie a koktaily. Dominikánska kuchyňa je známa svojou pestrosťou a pikantným zážitkom, ktorým vám určite nezabudne chuťové bunky.

Cayo Levantado je miesto, ktoré zanecháva nezabudnuteľné spomienky. Je to miesto, kde môžete uniknúť od každodenného zhonu a stratiť sa v pokoji a kráse prírody. Ak hľadáte tropické dobrodružstvo, určite uvažujte o kúpe letenky do Dominikánskej republiky a oslňte sa Cayo Levantado.


Najčastejšie otázky a odpovede Dominikánska republika Cayo Levantado


Najčastejšie otázky a odpovede týkajúce sa Cayo Levantado v Dominikánskej republike sú:

1. Ako sa dostať na Cayo Levantado?
Odpoveď: Cayo Levantado sa nachádza v blízkosti Bahoruco v Dominikánskej republike. Najlepším spôsobom, ako sa tam dostať, je lietadlom do najbližšieho medzinárodného letiska v meste Las Americas v Santo Domingo a potom pokračovať cestou dopravným prostriedkom alebo trajektom.

2. Kde sa nachádza Cayo Levantado v Dominikánskej republike?
Odpoveď: Cayo Levantado sa nachádza na severovýchodnom pobreží Dominikánskej republiky, v blízkosti Bahoruco.

3. Aké je počasie na Cayo Levantado?
Odpoveď: Cayo Levantado má celoročne teplé a slnečné počasie. Priemerná teplota sa pohybuje medzi 25-30 °C.

4. Aké aktivity a atrakcie sú k dispozícii na Cayo Levantado?
Odpoveď: Cayo Levantado je známe svojimi nádhernými plážami a turistickými atrakciami, ako sú vodné športy, potápanie, plávanie s delfínmi a romantické výlety na katamaráne. Ostrov ponúka aj možnosti na prechádzky po prírode a objavovanie miestnej fauny a flóry.

5. Kde sa dá ubytovať na Cayo Levantado?
Odpoveď: Na Cayo Levantado sa nachádza luxusný rezort, ktorý ponúka ubytovanie pre turistov. Rezort ponúka rôzne druhy izieb a suitov s výhľadom na oceán alebo záhradu.

6. Aké sú reštaurácie a stravovacie možnosti na ostrove?
Odpoveď: Rezort na ostrove ponúka viacero reštaurácií a barov, kde môžete ochutnať širokú škálu čerstvých morských plodov, tradičných dominikánskych jedál a medzinárodných kuchýň.

7. Aké sú informácie o poplatkoch a cenách na Cayo Levantado?
Odpoveď: Ceny ubytovania, jedál a aktivít na Cayo Levantado sa líšia v závislosti od sezóny a typu služby. Je najlepšie kontaktovať rezort priamo pre aktuálne informácie o cenách.

Prajem Vám príjemný pobyt na Cayo Levantado v Dominikánskej republike!


Garancia najlepšej ceny

Najširšia internetová ponuka letov

Hromada spokojných klientov

Lacné letenky za výhodné ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Objaviť letenky