Chcete objaviť let za najlepšiu cenu?

Bahrajn Awali Golf Club

Ubytovanie Bahrajn Awali Golf Club


Awali Golf Club je golfový rezort a hotel v Kráľovstve Bahrajn. Nachádza sa v meste Awali, ktoré sa nachádza na západnom pobreží tohto ostrovného štátu. Svojím nádherným dizajnom, kvalitnými zariadeniami a bohatými možnosťami zábavy toto ubytovanie zaručuje nezabudnuteľný golfový zážitok.

Ubytovanie v Awali Golf Club ponúka rôzne druhy izieb a apartmánov, aby vyhovovalo potrebám rôznych typov hostí. Môžete si vybrať zo štandardných izieb, deluxe izieb a apartmánov. Všetky izby sú elegantne zariadené s modernými vybavením a sú vkusne zdobené. Poskytujú hostiteľskú atmosféru a výhľady na golfový ihrisko alebo krásne okolité scenérie.

Pre golfových nadšencov je Awali Golf Club nebezpečne pokušením. Sú tu k dispozícii dva 18-jamkové golfové ihriská, ktoré boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov a sú vhodné pre hráčov všetkých úrovní. Bude to skutočné dobrodružstvo chrliace adrenalín pre tých, ktorí majú radi tento fascinujúci šport. Profesionálni tréneri sú k dispozícii pre tých, ktorí chcú zdokonaliť svoje zručnosti alebo sa učiť základy golfu.

Okrem toho, že golf je hlavným ťahákom tohto klubu, ponúka aj ďalšie vynikajúce možnosti pre zábavu a relaxáciu hostí. K dispozícii je bazén, kde si môžete osviežiť telo po aktívnom dni na ihrisku. Počas teplých mesiacov môžete relaxovať na lehátkach pri bazéne, opaľovať sa a piť osviežujúce koktaily.

Ak si hostitelia prajú oddýchnuť si, môžu si zarezervovať termín v kvalitnom wellness centre, kde majú k dispozícii širokú škálu masáží a procedúr, ktoré pomôžu uvoľniť stres a napätie.

Rozmanitosť a kvalita stravovania je tiež jedným z hlavných atraktívnych čŕt Awali Golf Club. Reštaurácie a bary ponúkajú širokú škálu medzinárodných jedál a nápojov. Môžete si vychutnať skvelé raňajky, obedy a večere s výhľadom na golfové ihrisko alebo bazén. Ponúka sa aj rozmanité menu s kvalitnými surovinami a lahodnými chuťami.

Okrem ubytovania a možností zábavy je Awali Golf Club aj skvelým miestom pre organizovanie podujatí a konferencií. Sú tu moderné konferenčné priestory s vysokou technológiou, kde môžete usporiadať rôzne podujatia a stretnutia.

Awali Golf Club v Bahrajne ponúka hostiteľskú atmosféru, bohaté možnosti zábavy a golfové ihriská najvyššej kvality. Je ideálnym miestom pre golfových nadšencov, rodiny a tých, ktorí hľadajú relaxáciu a komfort. Ak hľadáte luxusné ubytovanie v spojení s golfovým dobrodružstvom, práve tu nájdete dokonalé miesto na dovolenku.


Počasie Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je krajina nachádzajúca sa v Perzskom zálive, známa svojou slnečnou a tropickou klímou. Je to miesto obľúbené pre turistov a milovníkov golfového športu. Jedným z najpopulárnejších golfových klubov v Bahrajne je Awali Golf Club.

Awali Golf Club sa nachádza v blízkosti mesta Awali, v centre Bahrajnu. Je to exkluzívny klub, ktorý ponúka svojim členom a hostiam prvotriedne zariadenia a golfové ihrisko. Klub sa pyšní svojou kvalitou a jedným z najkrajších golfových ihrísk v krajine.

Jedným z najúžasnejších aspektov Awali Golf Clubu je jeho poloha. Nachádza sa v oáze zelene a nachádza sa uprostred púšte. Pretože Bahrajn je známy svojím horúcim a suchým podnebím, Awali Golf Club je miestom, kde sa môžete uniknúť od tepelných vln a vychutnať si niekoľko hodín golfového zážitku.

Počasie v Bahrajne je väčšinou veľmi teplé a suché. Letá sú horúce, s teplotami, ktoré môžu dosiahnuť až 45 stupňov Celzia. Awali Golf Club je vybavený modernými zariadeniami, ako sú klimatizované klubovne a reštaurácie, ktoré poskytujú ochladzujúce útočisko pred horúcim slnkom.

Zima v Bahrajne je príjemne teplá, s pravidelnou priemernou teplotou okolo 20 stupňov Celzia. Toto je obdobie, kedy je golfový klub plný hráčov a golfových turnajov. Awali Golf Club ponúka svojim členom a hostiam rôzne golfové balíčky a ponuky, ktoré zahŕňajú možnosť zahrať si na profesionálnom ihrisku a využívať tréningové zariadenia.

Awali Golf Club má aj profesionálnych golfových trénerov, ktorí pomáhajú hráčom zlepšiť svoje zručnosti a techniky. Ich tréningový program je prispôsobený jednotlivcom, takže bez ohľadu na váš vek alebo úroveň skúseností si môžete vychutnať a zdokonaliť svoju hru.

Okrem toho, že poskytuje vynikajúce golfové zážitky, Awali Golf Club má aj množstvo ďalších zariadení, ako napríklad tenisové kurty, bazény a wellness centrum. Pre tých, ktorí majú radi prírodu, je tu tiež možnosť prechádzok po okolitých zeleňou a vychutnávania si pokojnej atmosféry Bahrajnu.

V záverečnom verdikte je Awali Golf Club ideálnym miestom pre golfistov a milovníkov golfového športu, ktorí hľadajú vynikajúce zážitky a relaxáciu v nádhernej tropickej klíme Bahrajnu. Vstúpte do klubu a zažite najlepší golfový zážitok svojho života!


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Awali Golf Club


1. Ako sa vstupuje na golfový klub Awali v Bahrajne?
- Na Awali Golf Club môžete vstúpiť buď ako návštevník, ktorý si rezervuje golfovú hru, alebo ako člen klubu.

2. Aké sú ceny za vstup na golfový klub Awali v Bahrajne?
- Ceny za vstup sa líšia v závislosti od denného času, kedy navštívite klub, a od toho, či ste členom klubu alebo návštevníkom. Precízne informácie o cenách si s najlepšie overíte na webovej stránke klubu.

3. Ako si môžem rezervovať golfovú hru na Awali Golf Club?
- Rezerváciu golfovej hry na Awali Golf Club môžete vykonať online prostredníctvom webovej stránky klubu, alebo telefonicky kontaktovaním klubovej recepcie.

4. Aké vybavenie a zariadenia Golfový klub Awali ponúka?
- Awali Golf Club ponúka svojim členom a návštevníkom kompletné golfové vybavenie vrátane 18-jamkovej golfovej ihriska, golfového obchodu, golfovej terasy, cvičného ihriska a tiež golfového trénera.

5. Aké sú otváracie hodiny Awali Golf Club v Bahrajne?
- Awali Golf Club je otvorený pre hru počas týždňa od rána do večera. Presné otváracie hodiny sa môžu líšiť v závislosti od sezóny a počasia, preto odporúčame kontaktovať klub pre najnovšie informácie.

6. Ako sa môžem stať členom Awali Golf Clubu v Bahrajne?
- Ak máte záujem stať sa členom Awali Golf Clubu, musíte vyplniť prihlášku na členstvo, ktorú nájdete na webovej stránke klubu. Po vyplnení prihlášky sa dostavte do klubu osobne, aby ste dokončili proces registrácie.

7. Môžem si na Awali Golf Club prenajať golfový vozík?
- Áno, v Awali Golf Clubu je možné si prenajať golfový vozík na hru. Vyžaduje sa vopred vykonať rezerváciu a je možné, že si budete musieť zaplatiť poplatok za prenájom.

Tieto otázky a odpovede vám poskytujú základné informácie o golfovom klube Awali v Bahrajne. Odporúčame však kontaktovať priamo klub pre najaktuálnejšie informácie a rezervácie.


Letenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club: Raj pre golfistov v arabskom srdci

Ak sa vám sníva o kombinácii luxusu, golfovej hry a orientálneho exotizmu, potom je Bahrajn Awali Golf Club miestom pre vás. Tento exkluzívny golfový klub sa nachádza v krásnom arabskom kráľovstve Bahrajn, ponúkajúcím dokonalý mix modernity a tradície.

Awali Golf Club je prvotriedne golfové stredisko, ktoré sa týči na pozadí úchvatných arabských krajín. Svojim zeleným a hladkým trávnatom ponúka nielen perfektnú golfovú plochu, ale aj úchvatný výhľad na horizont plný púštnych dun. Táto kombinácia vytvára dokonalé prostredie pre zaneprázdnených golfistov, ktorí sa chcú oddýchnuť a užiť si tento vzrušujúci šport.

Bahrajn Awali Golf Club je známy svojou vynikajúcou golfovou infraštruktúrou. Klub disponuje 18-jamkovým štandardným ihriskom, ktoré je navrhnuté tak, aby poskytovalo výzvy a zábavu pre hráčov všetkých úrovní. Kvapka sa lámala len v prospok spolupráce so špičkovými svetovými dizajnérmi, ktorí vytvorili túto zelenú oázu pre fanúšikov golfového športu.

Nie ste golfista? To ešte stále nie je dôvod, prečo by ste mali vynechať návštevu Bahrajn Awali Golf Clubu. Klub ponúka širokú škálu zariadení a aktivít, ktoré uspokoja každého návštevníka. Môžete si vychutnať súkromný bazén a relaxovať na slnku s drinkom v ruke, alebo sa previesť po elegantných tenisových kurtoch. Ak ste na dovolenke s rodinou, deti sa môžu vyšantiť na ihrisku pre detskú zábavu, zatiaľ čo rodičia si môžu užívať pokojné chvíle na terase s panoramatickým výhľadom.

Po náročnom dni plnom zábavy a športových aktivít je možné sa zrelaxovať v jednom z klubových reštaurácií s vynikajúcou kuchyňou. Podávajú sa tu najlepšie arabské špeciality a medzinárodné jedlá, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších gurmánov. Reštaurácia je tiež ideálnym miestom na konanie rôznych spoločenských podujatí, ako sú svadby, firemné večierky alebo konferencie.

Prístup do Bahrajn Awali Golf Clubu je možný len pre členov, čo zaručuje exkluzivitu a súkromie pre jeho návštevníkov. Začať nové členstvo nie je však vôbec komplikované, pretože personál klubu je priateľský a nadšený pomôcť novým členom osvojiť si pravidlá a získať prístupové karty.

Ak hľadáte zážitok, ktorý kombinuje luxus, šport a exotiku, potom by ste určite mali zvážiť návštevu Bahrajn Awali Golf Clubu. Od chvíle, keď vkročíte na tento golfový ráj, budete zahalení v pohostinnosti a starostlivosti personálu, ktorí vám pomôžu prežiť nezabudnuteľný čas. Zlúčenie veľkoleposti arabského kráľovstva a vzrušenia z golfovej hry je jedinečným zážitkom, ktorý si zamilujú golfisti i ich spoločníci.


Dovolenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je exotický ostrovný štát ležiaci v Perskom zálive. Svojou bohatou históriou, moderným mestským životom a luxusnými reštauráciami a obchodmi, Bahrajn je populárnou dovolenkovou destináciou. Pre milovníkov golfových zápasov je Bahrajn výnimočným miestom, pretože ponúka niekoľko svetoznámych golfových ihrísk. Jedným z nich je aj slávny Awali Golf Club.

Awali Golf Club je prestížne golfové ihrisko nachádzajúce sa v Bahrajne, v obci Awali. Club ponúka luxusné vybavenie pre golfistov všetkých úrovní. Golfisti majú možnosť vychutnať si 18-jamkové ihrisko so spoľahlivým kvalitným trávnatým povrchom a očarujúcim okolím, ktoré sa rozkladá na ploche viac ako 70 hektárov.

Jednou z príťažlivostí Awali Golf Clubu je jeho nádherná lokalita v kombinácii s pokojnou atmosférou a imponujúcou architektúrou klubových zariadení. Okrem toho, že poskytuje perfektné podmienky pre hranie golfu, klub tiež hostí rôzne turnaje a podujatia pre profesionálnych aj amatérskych golfových nadšencov.

Okrem atraktívneho ihriska ponúka klub aj širokú škálu ďalších zariadení, ako sú golfové obchody, tréningový areál, kde si môžu golfisti vylepšovať svoje schopnosti s využitím najnovších technológií a tréningových programov. Club má tiež relaxačné zariadenia vrátane reštaurácie, kaviarne a wellness centra, kde si golfisti môžu oddýchnuť a zregenerovať po náročnom dni na ihrisku.

V neposlednom rade, Awali Golf Club zamestnáva kvalifikovaný personál, ktorý je pripravený pomôcť golfistom s akýmkoľvek dotazom alebo doteraz. Tí, ktorí nemajú dostatok skúseností s golfom, majú možnosť sa zúčastniť lekcií a tréningových programov, ktoré im ponúkajú odborníci.

Ak plánujete dovolenku na Bahrajne a máte radi golf, Awali Golf Club je miestom, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť. Na tomto kúzelnom golfovom ihrisku si môžete užívať krásne prostredie, luxusné zariadenia a relaxačnú atmosféru. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený golfový hráč, Awali Golf Club vám ponúka všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľný golfový zážitok na Bahrajne.


Garancia najlepšej ceny

Najširšia internetová ponuka letov

Hromada spokojných klientov

Lacné letenky za výhodné ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Objaviť letenky