Chcete objaviť let za najlepšiu cenu?

Bahamy Stella Maris (Long Island)

Ubytovanie Bahamy Stella Maris (Long Island)


Stella Maris Resort na Bahamách: Rajský pobyt na Long Islande

Bahamy, táto tropická krajina plná bielych pláží, tyrkysových vôd a neporušenej prírody, je spojená s exotikou a jedinečnosťou. A ak hľadáte dokonalé miesto na oddych a únik zo svojho každodenného rušného života, Stella Maris Resort na ostrove Long Island je tou správnou voľbou.

Stella Maris Resort je zaslúžene považovaný za jedno z najkrajších letovísk na Bahamách. Tento rezort sa nachádza na útesoch na južnom konci ostrova Long Island. Jeho polooha ponúka nádherný výhľad na Karibské more a umožňuje návštevníkom vychutnať si úžasnú pláž a prirodzené krásy.

Ak hľadáte intímne a pokojné miesto pre svoj pobyt, Stella Maris Resort je ideálnou voľbou. S iba 28 izbami a apartmánmi ponúka toto letovisko osobný a príjemný zážitok. Izby sú vkusne zariadené a vybavené všetkým potrebným pre váš pohodlný pobyt. Môžete si vybrať medzi apartmánmi s výhľadom na oceán, bazén alebo exotickú záhradu. Bez ohľadu na vaše preference, každá izba vám ponúka súkromie a pohodlie.

Jednou z najväčších predností tohto letoviska je jeho poloha priamo na pláži. Stačí vykročiť z vašej izby a užiť si piesočnaté pláže a teplé karibské more. Pláže na Long Islande sú známe svojou neporušenosťou a pokojom, čo je perfektné pre milovníkov prírody a tých, ktorí hľadajú kúsok súkromia. Môžete sa túlať po pláži, zbierať lastúry alebo len relaxovať pod palmami so slnečníkom.

Rezort Stella Maris Resort ponúka aj množstvo aktivít, ktoré vám zabavia počas celého pobytu. Môžete si prenajať jachtu a objaviť okolité ostrovy, kajakovať po lagúne, rybolovať, šnorchlovať alebo plávať so žralokmi. Tí, ktorí preferujú suchú pôdu, sa môžu vydať na túru do národného parku Columbus Landfall, kde môžu obdivovať nádherné výhľady a jaskyne. Na ostrove je tiež možné prejsť sa na koňoch a pozrieť si miestne dedinky.

Stella Maris Resort tiež ponúka vynikajúcu stravu. V reštaurácii Bonefish Bar & Grill si môžete vychutnať kulinárske špeciality pripravené z čerstvých miestnych surovín. Od čerstvého morského jedla po tradičné bahamské pokrmy – tu naozaj ochutnáte dušu Bahám.

Ak hľadáte rezort, ktorý vás zoberie ďaleko od každodenného zhonu, Stella Maris Resort na Bahamách je tou správnou voľbou. Jeho nádherná poloha, luxusné ubytovanie a množstvo zábavy a dobrodružstiev vám zaručia dokonalý pobyt. Doprajte si súkromie a relaxáciu na jednom z najkrásnejších miest na Bahamách.


Dovolenka Bahamy Stella Maris (Long Island)


Bahamy sú krajinou, ktorá je známa svojimi nádhernými plážami, tajomnými lagúnami a báječným podmorským svetom. Medzi najobľúbenejšie ostrovy v tejto oblasti patrí aj Long Island, ktorý ponúka jedinečné možnosti na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Jedným z najkrajších rezortov na tomto ostrove je Stella Maris, ktorý si získava srdcia turistov z celého sveta.

Situovaný na južnom cípe ostrova, Stella Maris je rajom pre zamilovaných párov, dobrodružné duše a tých, ktorí hľadajú absolútny relax. Tento rezort ponúka všetko, čo si môžete predstaviť pre dokonalú dovolenkovú destináciu.

Jedným z najväčších lákadiel Stella Maris je jej prekrásna pláž. Biele piesočnaté pláže, ktoré sa tiahnu na kilometre, sú ideálne pre oddych a slnenie. Pozorovať západ slnka, ako sa postupne topí v modrom oceáne, je zážitok, ktorý si budete pamätať navždy.

Pre tých, ktorí majú radi vodné športy, Stella Maris ponúka množstvo možností. Môžete si prenajať kajaky, kanoistiky, jachtské člny alebo si vyskúšať potápanie v jednom z najkrajších korálových útesov na svete. V podmorských hĺbkach sa skrývajú zaujímavé tvory, pestrofarebné ryby a fascinujúce koralové záhrady.

Stella Maris tiež ponúka množstvo vyžitých aktivít mimo pláže. Môžete si vyskúšať golf na vybavenom golfovom ihrisku, prehliadnuť si místne atrakcie ako Starý maják Dean's Blue Hole alebo vydať sa na prechádzku po nádhernej prírode ostrova.

Po obzretnej denným plánovaním a vyčerpávajúcej aktivite nie je nič lepšie, než sa vrátiť do Stella Maris a užívať si pohodlné ubytovanie. Rezort ponúka luxusné izby a apartmány s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, vrátane reštaurácie s prvotriednym jedlom a barov s exotickými kokteilmi.

Stella Maris je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokoj a relaxáciu na dokonalom mieste. Má všetko, čo by ste očakávali od luxusného rezortu na Bahamách - krásne pláže, pôsobivú faunu a flóru, príležitosti na šport a zábavu, ako aj priateľský personál, ktorý sa postará o vaše každé potreby.

Ak plánujete dovolenku na Bahamách, nezabudnite zvážiť Stella Maris na Long Islande. Skvelé ubytovanie, exotická príroda a príjemné prostredie vytvárajú ideálnu kombináciu pre nezabudnuteľný pobyt. Užite si slnko, teplo a krásu tohto nádherného miesta - Stella Maris je určite miestom, kde sa budete chcieť vrátiť znovu a znovu.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Stella Maris (Long Island)


1. Aké sú najbližšie letiská na ostrove Long Island na Bahamách?
Odpoveď: Najbližšie letiská na ostrove Long Island sú Stella Maris Airport a Deadman's Cay Airport.

2. Ako sa dostanem z letiska Stella Maris Airport na ostrove Long Island do hotela Stella Maris?
Odpoveď: Hotel Stella Maris ponúka prepravu z letiska Stella Maris Airport do hotela. Stačí kontaktovať hotel a rezervovať si prepravu vopred.

3. Aké sú hlavné atrakcie a aktivity na ostrove Long Island?
Odpoveď: Na ostrove Long Island si môžete vychutnať krásne pláže, šnorchlovanie a potápanie, rybolov, prehliadky jaskýň a návštevu historických miest.

4. Aké sú možnosti ubytovania na ostrove Long Island?
Odpoveď: Na ostrove Long Island sa nachádzajú rôzne hotely, letoviská a vilky, ktoré ponúkajú ubytovanie pre turistov.

5. Kde sa nachádza Stella Maris na ostrove Long Island?
Odpoveď: Stella Maris sa nachádza na juhovýchodnom pobreží ostrova Long Island v Bahamách.

6. Ako je počasie na ostrove Long Island?
Odpoveď: Ostrov Long Island na Bahamách má teplé a slnečné počasie počas väčšej časti roka, s teplotami vrátane vysokých 20 °C až 30 °C.

7. Aké aktivity si môžem vychutnať počas svojho pobytu v Stella Maris na Long Islande?
Odpoveď: Počas svojho pobytu v Stella Maris na Long Islande si môžete vychutnať vodné športy, rybolov, plážové aktivity, turistiku a výlety na miestne atrakcie.

8. Ako sa dostanem na ostrov Long Island?
Odpoveď: Najjednoduchší spôsob, ako sa dostať na ostrov Long Island, je leteckou dopravou zo susedných ostrovov alebo z hlavného mesta Nassau.

9. Aké stravovacie možnosti sú k dispozícii v Stelle Maris na Long Islande?
Odpoveď: Stella Maris ponúka reštaurácie a bary, kde si môžete vychutnať miestne aj medzinárodné jedlá a nápoje.

10. Aké sú tipy a odporúčania miestnych obyvateľov pre návštevníkov Stelly Maris na Long Islande?
Odpoveď: Miestni obyvatelia odporúčajú vyskúšať miestne pláže, vodné aktivity a ochutnať tradičnú bahamskú kuchyňu. Tiež je dobré si vopred rezervovať aktivity a ubytovanie, aby si človek mohol vychutnať všetko, čo Stella Maris a ostrov Long Island ponúkajú.


Letenka Bahamy Stella Maris (Long Island)


Bahamy sú vychýreným miestom na dovolenku, ktoré ponúkajú úchvatné pláže, teplé slnečné počasie a nádhernú prírodu. Medzi najkrajšie ostrovy v Bahamách patrí Long Island so svojou nezabudnuteľnou scenériou a úžasnými plážami. Ak chcete zažiť súkromie a pokoj v rámci svojej dovolenky, navštíviť Stella Maris by mohlo byť ideálnou voľbou.

Stella Maris je malé letovisko nachádzajúce sa na južnom konci Long Islandu. Patrí medzi najvzdialenejšie miesta v Bahamách a je tichým útočiskom pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť rušnému turistickému ruchu. Preprava do Stella Maris je najjednoduchšia cez letisko South Bimini International Airport, odkiaľ je možné si prenajať charterový let alebo súkromný let. Alternatívou je tiež preletieť na medzinárodné letisko na Grantley Adams International Airport v Baje alebo Nassau.

Pri príchode sa návštevníci budú cítiť ako na rajskom ostrove s jasnými modrými vodami, bielym pieskom a bujne zeleným porastom. Okrem zážitkov na pláži ponúka Stella Maris aj množstvo ďalších atrakcií a činností, ktoré môžete v rámci svojej dovolenky vyskúšať. V blízkosti letoviska sa nachádza niekoľko jaskýň, vrátane jaskyne Deans Blue Hole, ktorá je jednou z najhlbších morských jaskýň na svete. Je to perfektné miesto na potápanie alebo šnorchlovanie, ako aj na objavovanie exotických morských živočíchov.

Pre tých, ktorí majú radi rybolov, Stella Maris ponúka veľa príležitostí na rybolov vo svojich útesoch. Túry s vodičmi vás prevedú najlepšími miestami na lovenie rýb, ako sú mahi-mahi, barracuda a iné druhy. Okrem rybolovu si môžete tiež požičať vodné športové vybavenie, ako sú kajaky, skútre alebo jachtu a vychutnať si nekonečné množstvo zábavy na vode.

Miestní obyvatelia Long Islandu sú známi svojou pohostinnosťou a priateľskosťou. Zážitok z pobytu v Stella Maris v kombinácii s miestnym umiestnením a kultúrou je niečo, čo nezabudnete. Mám záujem o exkurziu do miestnych dedín, kde môžete spoznať miestnych obyvateľov a vychutnať si tradičnú bahamskú kuchyňu.

Letenka do Baham Stella Maris je možno trochu drahšia, než cestovanie na niektoré iné ostrovy v Karibiku, ale zážitok, ktorý ponúka, je jedinečný. Ak hľadáte miesto na dovolenku s krásnymi plážami, šnorchlovaním, rybolovom a pokojom, Stella Maris je voľba, na ktorú by ste nemali zabudnúť. Naplánujte si svoju dovolenku na Bahamách a zažite jedinečné a nezabudnuteľné chvíle na tomto kúzelnom mieste.


Počasie Bahamy Stella Maris (Long Island)


Bahamy Stella Maris je krásne miesto na ostrove Long Island, kde sa turisti môžu tešiť z krásnych pláží, jasne modrého mora a relaxujúceho prostredia. Aby ste si však mohli plne vychutnať svoju dovolenku, je dobré vedieť, aké počasie môžete očakávať.

Stella Maris sa nachádza na juhu Bahám, v blízkosti Karibského mora. Toto miesto má subtropické podnebie s teplými teplotami po väčšinu roka a s minimom zrážok. Najteplejším mesiacom je august, s teplotami dosahujúcimi až 31 °C. Najchladnejšie mesiace sú január a február s priemernými teplotami okolo 24°C.

Celoročne sa tu tešíte na hodiny slnečného svitu, s priemerom okolo 8 hodín denne. Menších dažďov sa môžete občas stretávať viac počas letných mesiacov (máj až október), pričom so sezónnymi hurikánmi sa môžete stretávať od júna do novembra.

Je dôležité si uvedomiť, že aj keď sa Bahamy Stella Maris tešia na krásne počasie po väčšinu roka, je potrebné byť opatrný voči náhlym poveternostným zmenám a sledovať miestne správy o stave počasia. Je tiež dôležité venovať pozornosť pokynom od miestnych úradov, ak by sa objavili nebezpečné situácie spojené s hurikánmi či inými katastrofami.

Celkovo teda môžeme povedať, že Bahamy Stella Maris ponúkajú krásne a teplé počasie počas väčšiny roka. To robí z tohoto miesta skvelé miesto pre turistov, ktorí chcú užívať si pláže a termálne kúpanie počas letnej sezóny, alebo pre tých, ktorí chcú zbierať slnečné lúče v chladnejších mesiacoch. Avšak, ako sme už spomenuli, návštevníci by mali byť opatrní a nezabúdať na možné nebezpečenstvo hurikánov.


Garancia najlepšej ceny

Najširšia internetová ponuka letov

Hromada spokojných klientov

Lacné letenky za výhodné ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Objaviť letenky