Chcete objaviť let za najlepšiu cenu?

Bahamy Bimini Islands

Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Bimini Islands


Otázky:

1. Kde sa nachádzajú Bahamy Bimini Islands?
2. Aké aktivity sú dostupné na Bahamách Bimini Islands?
3. Potrebujem vízum na cestu na Bahamy Bimini Islands?
4. Kedy je najlepšie obdobie na návštevu Baham Bimini Islands?
5. Aké sú najlepšie miesta na navštívenie na Bahamy Bimini Islands?
6. Aké je miestne jedlo a nápoje na Bahamy Bimini Islands?
7. Ako sa tam dostanem?

Odpovede:

1. Bahamy Bimini Islands sa nachádzajú v Atlantickom oceáne, na západnej strane Bahamských ostrovov.
2. Na Bahamách Bimini Islands sa dajú robiť rôzne aktivity, ako napríklad potápanie, rybolov, plachtenie, pozorovanie delfínov a šnorchlovanie.
3. Spojené štáty americké a Kanaďania sú oslobodení od potreby víz na cestu na Bahamy Bimini Islands. Pre ostatné krajiny sa odporúča overiť si aktuálne požiadavky na vízumové stránke Bahamských ostrovov.
4. Najlepšie obdobie na návštevu Bahamy Bimini Islands je medzi decembrom a aprílom, keď je počasie suché a slnečné.
5. Najlepšie miesta na návštevu na Bahamy Bimini Islands sú napríklad Súfacký prístav, niekoľko miest na plávanie a šnorchlovanie, Stará Bimini, múzeum Hemingwaya a Stone Fenced Road.
6. Miesticke jedlo a nápoje na Bahemy Bimini Islands zahŕňajú špecialitu ako je conch salad, smažený ryby a voňavý rum.
7. Na Bahamy Bimini Islands sa môže dostať lietadlom z rôznych miest a malými lodami z mnohých miest na Bahamských ostrovoch.


Ubytovanie Bahamy Bimini Islands


Bimini Islands sú súostrovím na západnom konci Bahám. Sú to pôle Miami, takže sem prichádza veľa turistov na krátke víkendové getaways alebo na dlhšie dovolenky. Bimini je známe svojimi turistickými atrakciami a aktivitami, ako napríklad potápanie, rybolov a surfovanie. Ak sa plánujete navštíviť Bimini, musíte si zvoliť vhodné ubytovanie. V tomto článku vám poskytnem prehľad o ubytovaní na Bimini Islands.

Hilton at Resorts World Bimini:

Ak chcete zažiť luxusné ubytovanie, navštívte Hilton at Resorts World Bimini. Tento hotel ponúka plytka bazény, vynikajúce reštaurácie a bazénový bar. Každá izba má balkón s krásnym výhľadom na oceán. Hotel sa nachádza v živom prostredí, kde môžete nájsť rôzne športové aktivity, reštaurácie a bary.

Bimini Big Game Club Resort & Marina:

Bimini Big Game Club Resort & Marina vám poskytne typické bahamské ubytovanie. Súčasťou hotela je vlastný prístav pre jachty. Okrem toho má hotel aj vlastné potápačské centrum, bar a reštauráciu. Hotel je v ideálnej polohe, pretože sa nachádza na južnom konci ostrova Bimini, kde si môžete vychutnať každý moment slnka nad oceánom.

Tropicana Motel:

Tropicana Motel je skvelou voľbou, ak hľadáte cenovo dostupné ubytovanie. Motel sa nachádza v centre mesta a má priestranné izby a apartmány s kuchyňou. Hotel poskytuje bezplatné parkovanie vo svojej garáži, kde si môžete bezpečne zaparkovať svoje vozidlo.

Bimini Sands Resort & Marina:

Bimini Sands Resort & Marina ponúka veľmi pohodlné ubytovanie. Nachádza sa na západnej strane ostrova a je obklopený nádhernou plážou. Hotel ma k dispozícii vlastný prístav pre jachty a ponúka rôzne vodné športy, vrátane potápania. Okrem toho si tu môžete vychutnať bar s výhľadom na oceán.

Bimini Bay Resort and Marina:

Bimini Bay Resort and Marina je ďalším luxusným hotelom na Bimini. Hotel ponúka vynikajúce ubytovanie vo vile alebo v apartmáne. Má tiež vlastnú pláž, plytkú lagúnu, bazény a veľa reštaurácií. Tento hotel je vynikajúcou voľbou pre rodiny a ľudí, ktorí hľadajú pohodlné a luxusné ubytovanie.

V Bimini nájdete mnoho možností ubytovania, ktoré sú určené pre rôzne cestovateľov. Bimini ponúka luxusné hotely ako aj cenovo dostupné ubytovania. Bez ohľadu na vaše preference, tu určite nájdete ubytovanie, ktoré vyhovuje vašim potrebám a predstavám. Ak chcete vychutnať každú chvíľu svojho pobytu na tomto špeciálnom mieste, vyberte si vhodné ubytovanie.


Dovolenka Bahamy Bimini Islands


Bimini Islands: Rajská dovolenka v srdci Baham

Ak si milovník pláží, krištáľovo čistého mora a exotického prírodného prostredia, potom sú Bahamy Bimini Islands to pravé miesto pre teba. Bimini Islands sú uznané ako jedno z najkrajších miest v Karibiku a nachádzajú sa len niekoľko kilometrov od Miami.

Bimini Islands sú súčasťou Bahám a tvoria skupinu ostrovov, kde však nie sú ešte tak masovo navštevované ako niektoré iné miesta v Karibiku. Ich prírodná krása a pokojský životný štýl vám poskytnú dokonalý únik z každodenného zhonu.

Jeden z najväčších ťahákov Bimini Islands je ich plážová scéna. Suwitujúce piesočnaté pláže sú nádherné, jemné a bielou farbou pripomínajú sýty cukor. Voda tu je tak čistá, že si budete mať pocit, akoby ste bozkali samotné nebo. Môžete sa vyžívať v plávaní, potápaní, šnorchlovaní, jazde na vodnom skútri alebo len relaxovať na pláži s koktejlom v ruke.

Okrem pláží majú Bimini Islands aj bohatú prírodnú scenériu. Môžete objavovať ich korálové útesy, kde môžete stretnúť mnoho farebných rýb a iných morských živočíchov. Ak ste šťastný, možno zbadáte aj delfína alebo žraloka.

Niektorí návštevníci by mohli byť lákaní vyskúšať svoje šťastie s rybárčením. Bimini Islands sú známe ako raj pre rybárov. Tu sa nachádza niekoľko najlepších miest na lov veľkých rýb, ako napríklad bojový sailfish alebo veľký marlín. Mnohé súťaže v rybárčení sa každoročne konajú práve tu.

Okrem prírodných no osídlených atrakcií majú Bimini Islands aj jedinečnú kultúru. Možno sa zaujímate o miestnu históriu a legendy, v ktorých sa píše o Atlantíde a spojitosti ostrovov s Ernestom Hemingwayom. Mnoho miestnych občanov má skvelý príbeh na rozprávanie a môžu vám povedať viac o histórii a kultúre týchto ostrovov.

Keď prídete o svoju energiu, môžete si vychutnať miestne kulinárske špeciality. Mnoho reštaurácií a barov tu ponúka čerstvé morské plody, chuťovky s domácou citronovou trávou a miestne rumy, ktoré vymažú všetky starosti. Neuveriteľné jedlá budú neprehliadnuteľným zážitkom tejto exotické dovolenky.

Plynuli týždne uniknú a ty sa razom ocitneš v zažratom každodennom živote. Preto si však budete trúfnuť tvrdiť, že tvoja dovolenka na Bimini Islands bola tou najlepšou, akú si kedy zažil. Pokiaľ hľadáte rajský úkryt s výnimočne krásnou prírodou a romantickou atmosférou, Bahamy Bimini Islands sú pre vás tou správnou voľbou.


Počasie Bahamy Bimini Islands


Bahamy Bimini Islands ležia v Karibiku a sú známe svojou krásnou plážou a jasnou modrou vodou. Táto skupina ostrovov je obklopená korálovými útesmi a je ideálnym miestom pre dovolenku, najmä pre milovníkov vodných športov.

Počasie na Bahamách Bimini Islands je tropické, s teplým a vlhkým podnebím počas celého roka. Teploty sa pohybujú od 25 °C do 30 °C, čo znamená, že vždy panuje príjemné letné počasie. Najteplejšie mesiace sú júl a august, kedy sa teploty môžu vyšplhať až na 35 °C. Od septembra do decembra je obdobie hurikánov, kedy je potrebné byť ostražitý a sledovať predpovede počasia.

Počas celého roka na Bahamách Bimini Islands vyhliadate slnečné a teplé dni. Obloha je väčšinou bez mrakov a slnko svieti takmer každý deň. Občas sa môžu vyskytnúť príležitostné prehánky, ktoré zvyčajne netrvajú dlho a poskytujú osvieženie od teplého počasia.

Vodná teplota je presne to, čo očakávate z Karibiku - teplo a pohodlné na kúpanie. Počas celého roka je teplota vody približne 26 °C až 28 °C. To ponúka ideálne podmienky na potápanie sa, šnorchlovanie a iné vodné aktivity.

Ak chcete navštíviť Bahamy Bimini Islands, odporúča sa plánovať svoju cestu v nízkej sezóne, ktorá sa koná od apríla do novembra. V tomto období sú ceny ubytovania a leteniek nižšie a pláže sú menej preplnené turistami. Avšak, ako som už spomenul, treba si dávať pozor na hurikány v období septembra a decembra.

V každom prípade, nech sa rozhodnete navštíviť Bahamy Bimini Islands kedykoľvek, môžete sa tešiť na nádherné počasie a nezabudnuteľnú dovolenku v jednom z najkrajších kútov Karibiku.


Letenka Bahamy Bimini Islands


Bahamy sú známe svojimi krásnymi plážami a azúrovým morom. Jedným z najkrajších miest, ktoré Bahamy ponúkajú, sú Bimini Islands. Tieto ostrovy sa nachádzajú v Atlantickom oceáne a sú skvelou destináciou pre dovolenku.

Bimini Islands sú skladané z troch hlavných ostrovov - Severný, Južný a Väčší Isaac. Každý z nich má svoje vlastné čaro a unikátnosť. Práve preto sa Bimini Islands stali tak obľúbenými medzi turistami z celého sveta.

Cesta na Bimini Islands sa dá najlepšie uskutočniť letením. Mnohé letecké spoločnosti ponúkajú priame lety z rôznych častí sveta do hlavného mesta Bahám - Nassau. Po prílete do Nassau stačí cestujúcim si kúpiť vnútroštátny let resp. rýchloblížiaci sa katamarán, aby sa dostali na Bimini Islands. Letenka na Bimini Islands je dostupná za rozumnú cenu a môže byť zakúpená online alebo prostredníctvom cestovnej kancelárie.

Po prílete na Bimini Islands budú turisti ohromení jemným pieskom a jasnou modrou farbou oceánu. Pláže na týchto ostrovoch sú jednoducho nefalšovateľné a ponúkajú ideálne miesto na relaxáciu a oddych. Mnohé zátočiny a zalievy ponúkajú vynikajúce potápanie a šnorchlovanie, kde môžete obdivovať podmorský svet a možno dokonca stretnúť delfíny alebo žraloky.

Bimini Islands sú tiež známe svojou bohatou históriou. Ernest Hemingway, americký spisovateľ a dobrodruh, často navštevoval tieto ostrovy a inšpiroval sa ich krásou. V dedine Alice Town na Južnom ostrove môžete navštíviť Hemingwayho terasu, ktorá ponúka nádherný výhľad na more a slúži ako pamätník tomuto slávnemu spisovateľovi.

Ak sa rozhodnete preskúmať ostrov, môžete navštíviť múzeum Bimini, kde sa môžete dozvedieť viac o histórii, kultúre a prírode tohto miesta. Turistické trasy na Bimini Islands vás zavedú aj k miestnym rybárskym dedinám, kde budete mať možnosť ochutnať čerstvé miestne jedlá.

Každoročne sa na Bimini Islands koná veľké množstvo festiválov, ktoré oslavujú miestnu kultúru a tradície. Zahrňujú rôzne hudobné, tanečné a umelecké vystúpenia. Festival Bočný veter, ktorý sa koná v júni, je jedným z najobľúbenejších podujatí, ktoré privádza mnoho návštevníkov z celej krajiny.

Bimini Islands sú skutočným rajom pre milovníkov slnka, mora a dobrodružstva. Nech už plánujete romantickú dovolenku pre dvoch alebo rodinný výlet, tento odľahlý kúsok raja vás neopustí sklamaných. Ak sa rozhodnete kúpiť letenku na Bimini Islands, pripravte sa na jedinečné zážitky a nádherné spomienky.


Garancia najlepšej ceny

Najširšia internetová ponuka letov

Hromada spokojných klientov

Lacné letenky za výhodné ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Objaviť letenky