Chcete objaviť let za najlepšiu cenu?

Argentína Colonia Carlos Pellegrini (národný park Iberá)

Letenka Argentína Colonia Carlos Pellegrini (národný park Iberá)


Aký máte plán cesty po Argentíne a hľadáte skvelý a unikátny zážitok, neváhajte navštíviť národný park Iberá v Colonia Carlos Pellegrini. Tento krásny park sa nachádza v nádhernom krajinnom oblasti Corrientes v Argentíne a ponúka návštevníkom možnosť vidieť niektoré zo vzácnych zvierat a vtákov, ktoré sú domorodé v tejto oblasti.

Ak sa chcete dostať do Colonia Carlos Pellegrini, najlepší spôsob, ako sa tam dostať, je cez letisko v Corrientes, ktoré sa nachádza asi 150 km od parku. Z letiska je možné prenajať si auto, alebo sa dopraviť autobusom do mesta Paso de los Libres a odtiaľ pokračovať do Colonia Carlos Pellegrini. Ostrovy parku Iberá sú najlepšie dostupné s loďkou, ktorú je možné si prenajať na mieste.

Park Iberá ponúka návštevníkom nespočetné možnosti na turistiku a spanie v kempe alebo horskom hoteli. Tu nájdete aj najmodernejšie hotely, ktoré vám radi poskytnú podrobné informácie o parku a cestách, ktoré vedú cez park. Tieto hotely sú vybavené všetkým nevyhnutným luxusom, aby ste v ňom mohli stráviť pohodlnú dovolenku.

Park Iberá ponúka niekoľko rôznych prehliadok, ktoré môžete absolútne neformálne navštíviť. Môžete si vyraziť na prehliadku rieky Iberá, na prehliadku vtákov, alebo si prenajať autobus a absolvovať všestrannú prehliadku parku. Množstvo informačných centier ponúka návštevníkom veľa podrobností o živote a prírode v oblasti.

Národný park Iberá je životne dôležitý pre ochranu mnohých ohrozených druhov. Nachádza sa tam veľa zvierat ako je kapybara, býložravý had, orliak čiagarový, plamingá a veľa ďalších. Ak chcete vidieť zvieratá v ich prirodzenom prostredí, národný park Iberá je tým správnym miestom.

Keď sa budete rozhodovať, ktoré miesto navštíviť počas svojej dovolenky v Argentíne, nezabudnite vymeniť letenky a navštíviť národný park Iberá. Určite vám bude zážitok na celý život.


Ubytovanie Argentína Colonia Carlos Pellegrini (národný park Iberá)


Situované v provincii Corrientes v severnej časti Argentíny je mestečko Colonia Carlos Pellegrini, ktorého jedným z najväčších lákadiel je jeho blízkosť k národnému parku Iberá. Toto miesto je jedinečné vďaka svojej bohatej biodiverzite a neporušenej prírode, ktorého dominantnou črtou je močiarne prostredie.

Pre tých, ktorí hľadajú útulné a príjemné miesto na ubytovanie, Colonia Carlos Pellegrini je ideálna destinácia. V mestečku nájdete niekoľko malých rodinných hotelov a hostincov, ktoré poskytujú pohodlné izby s klimatizáciou a s priestrannými kúpeľňami. Tieto ubytovacie zariadenia zvyčajne disponujú aj reštauráciou, v ktorej si môžete vychutnať tradičné argentínske jedlá.

Samotný národný park Iberá ponúka rôzne možnosti ubytovania, od jednoduchých chatiek až po luxusné rezorty. Ak sa rozhodnete zostať priamo v parku, budete mať jedinečnú príležitosť zažiť prírodu z prvej ruky. Ubytovanie v chatkách v blízkosti močiarov umožňuje navštíviť rôzne oblasti parku a odpočinúť si v tichej a pokojnej atmosfére. Rezorty v parku Iberá zvyčajne poskytujú takmer všetky vybavenia a služby, ktoré si od luxusného hotela môžete predstaviť - bazény, wellness centrá, reštaurácie a iné zariadenia.

Čo sa týka aktívnych aktivít, ktoré si môžete vychutnať v Colonia Carlos Pellegrini a národnom parku Iberá, je tu veľa možností. Najpopulárnejšou aktivitou je niekoľkohodinová plavba loďkou po močiaroch, počas ktorej sa môžete dostať približne k divokým zvieratám, ako sú krôčikové žaby, kapybary či krokodíly. Skúsený sprievodca vám poskytne informácie o faune a fytogeografii regiónu a odpovie na akékoľvek otázky, ktoré by ste mohli mať.

Ďalšou zaujímavou aktivitou je pozorovanie vtákov. Národný park Iberá je domovom pre mnoho vtáčích druhov vrátane ibisov, kolonád a ibisov čiary. Veterné podmienky a dobre vybudované pozorovacie veže umožňujú návštevníkom sledovať tieto krásne tvory v ich prirodzenom prostredí.

Okrem toho si môžete vychutnať pešie túry po pešom chodníku v parku, kde budete mať výhľad na okolitú prírodu a s najväčšou pravdepodobnosťou natrafíte aj na niektoré mestské divočiny.

Colonia Carlos Pellegrini je jedinečné miesto na pobyt pre tých, ktorí majú radi prírodu, biodiverzitu a chcú zažiť jedinečný kúsok Argentíny. Ubytovanie v tomto regióne bude určite nezabudnuteľným zážitkom. Na rozdiel od preplnených turistických miest tu nájdete pokoj a harmoniu s prírodou, čo je dôvod, prečo sa národný park Iberá stal taký populárny medzi domácimi i zahraničnými turistami.


Počasie Argentína Colonia Carlos Pellegrini (národný park Iberá)


Argentínska Colonia Carlos Pellegrini sa nachádza na juhu provincie Corrientes, v srdci národného parku Iberá. Tento nádherný región je plný rôznych druhov flóry a fauny, vrátane divých zvierat, ako sú kajmany, kapibary, jeleňovia, jaguary a mnoho ďalších.

Väčšina obdobia v priebehu roka je v tejto oblasti teplá a vlhká. Prakticky počas celého roka môžete očakávať teploty v rozmedzí od 25 do 30 stupňov Celzia, s vlhkosťou v okolí 70 percent.

Zatiaľ čo v lete môžu byť teploty neskutočne horúce, v zime sa môžete tešiť na jemnejšie počasie, keďže teploty sa pohybujú okolo 10 až 20 stupňov Celzia. Najchladnejšie mesiace sú júl a august, avšak aj v týchto mesiacoch teploty nespadnú na nízky bod.

Je dôležité si však uvedomiť, že počasie v tejto oblasti môže byť extrémne nevyspytateľné, s rýchlymi zmenami v priebehu dňa. Preto je odporúčané, aby návštevníci vždy pri sebe mali dostatok vody a chrániace oblečenie, ktoré ich ochráni pred slnkom a prípadným dažďom.

Ako vidieť, počasie v Argentíne Colonia Carlos Pellegrini môže byť prekvapujúce a nevyspytateľné, ale s dostatočnou prípravou a vybavením sa môžete tešiť na krásne dni strávené v prírode.


Najčastejšie otázky a odpovede Argentína Colonia Carlos Pellegrini (národný park Iberá)


Otázka: Aké je najlepšie obdobie na návštevu Národného parku Iberá v Argentíne?
Odpoveď: Najlepšie obdobie na návštevu Národného parku Iberá v Argentíne je od decembra do februára, keď je tam horúce a vlhké počasie a najväčšia možnosť pozorovať faunu.

Otázka: Ako sa dostanem do národného parku Iberá v Argentíne?
Odpoveď: Najlepšie spôsoby, ako sa dostať do národného parku Iberá sú prostredníctvom súkromného auta alebo transféru z provincie Corrientes.

Otázka: Aké aktivity môžem robiť v národnom parku Iberá?
Odpoveď: V národnom parku Iberá sa môžete zúčastniť mnohých aktivít, ako sú turistika, pozorovanie vtákov, rybolov alebo jazda na koni.

Otázka: Aké druhy zvierat môžem vidieť v národnom parku Iberá?
Odpoveď: V národnom parku Iberá môžete vidieť množstvo druhov zvierat, ako sú jaguár, puma, krokodíl, kapucínka, koati, tapír či antilopa.

Otázka: Kde môžem ubytovať v národnom parku Iberá?
Odpoveď: V národnom parku Iberá sa nachádzajú rôzne ubytovacie možnosti, ako sú hotelové izby, bungalovy alebo kemping.

Otázka: Aké sú vstupné poplatky do národného parku Iberá?
Odpoveď: Vstupné poplatky do národného parku Iberá sa líšia podľa želanej aktivity, typu návštevy a dĺžky pobytu. Informácie o cenách sa dajú získať na oficiálnej webovej stránke parku alebo na mieste.


Dovolenka Argentína Colonia Carlos Pellegrini (národný park Iberá)


Argentína sa pýši množstvom národných parkov, v ktorých sa môžete zblízka stretnúť s miestnou faunou a flórou. Jedným z takýchto parkov je aj národný park Iberá, ktorý sa nachádza v dedinke Colonia Carlos Pellegrini.

Colonia Carlos Pellegrini je malé mestečko v provincii Corrientes v severovýchodnej Argentíne, ktorého obyvatelia sa živia prevažne rybolovom a ekoturistikou. Mesto leží na brehu lagúny Iberá, ktorá je súčasťou rozsiahleho mokradného oblasti obývanej veľkým množstvom druhov vtákov a ďalších zvierat.

Návšteva národného parku Iberá je pre každého záujemcu o prírodu skvelým zážitkom. Park ponúka mnohé možnosti na prechádzky, plavby na člnoch alebo jazdu na koni. V rámci týchto aktivít sa môžete pozrieť na koaly, tapíre, capibary, krokodíly, divé prasce a mnohé ďalšie zaujímavé zvieratá.

Okrem rozmanitej fauny a flóry ponúka park aj možnosť vodejazdy na kanoisti alebo návštevu miestnych dediniek, kde sa môžete dozvedieť o životnom štýle miestnych obyvateľov a miestnych tradíciách.

Colonia Carlos Pellegrini je výborným východiskom pre výlety a poznávanie národného parku Iberá a samotné mestečko je príjemným miestom, kde si môžete oddýchnuť od každodenného ruchu a stresu.

Výlet do Argentíny na dovolenku v národnom parku Iberá je určite nezabudnuteľným zážitkom pre každého, kto má radi prírodu a chce ju spoznať zblízka. Takéto dovolenky pre nás môžu byť príležitosťou na odpočinok a opäť načerpanie sily v príjemnom prostredí plnom krásnych prírodných scenérií.


Garancia najlepšej ceny

Najširšia internetová ponuka letov

Hromada spokojných klientov

Lacné letenky za výhodné ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Objaviť letenky